persianboys-music

علیرضا روزگار

با دروود فراوان
نویسنده : persianboys - ساعت ٩:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱٦ فروردین ۱۳۸٦

قبل از هر چیز از تمامی عزیزانی که همیشه نسبت به ما لطف دارند و با پیام ها و پیغام های گرمشان ما را مورد محبت خودشان قرار می دهند ، صمیمانه تشکر می کنیم .

سکوت کافیست

دلیل آپدیت نکردن وبلاگ فقط به خاطر به سرقت نرفتن ترانه هاست ... بعد از دلسپرده و گل آرزو ( که البته مقصر اصلی خواننده ی آن نبود و فردی دلال ترانه را به سعید بزمی فروخته یا از این طریق قصد نزدیکی به وی را داشته بود)

 حالا نوبت به آهنگ هرگز نشد رسید که خواننده ای به اسم امین جوهر موزیک را کلیپ کند برای شبکه ی مهاجر نتورک و با بی شرمی و فطرتی پست ترانه سرا و آهنگساز آنرا خود معرفی کند . امین خان جوهر خوانندگی و ترانه سرایی جوهر می خواهد که شما ندارید ولی به جای آن جوهر دزدی به اندازه ی کافی دارید ... شاید یکی دوسال به خیال خود به کار بزرگی دست زده باشی ولی بعد از آن تو می مانی و وجدانی که نداری و یک ترانه ی سوخته ، اگر فریاد من به جایی نمی رسد در عوض خدایی دارم و معتقد هستم به بزرگی و قصاوت او ...

دزدی هیچ فرقی با دزدی نمی کند چه ترانه و آهنگ باشد یا چیزی دیگر...با این تفاوت که اگر دست افراد دزد یاید قطع می شد در حال حاضر به جای آن زبان دزدان ترانه بایستی قطع شود .

لازم به ذکر است که این موزیک در استودیو روژان اهواز ضبط شده است .

کاشکی می شد فقط یه بار، توی چشات نگاه کنم

از همه چیزم بگذرم ، تو رو دزد صدا کنم

این هم قسمتی از ترانه ی هرگز نشد که دیگه برای من ارزشی ندارد. گرچه هنوزم  دوستان ما ترانه رو با صدای علیرضا می شناسند . و آقا دزده باید بداند در طی این 3 الی 4 سال ترانه به اندازه ی کافی پخش شده و تا آنجایی که من می دانم هر کسی که گیتار می زند حد اقل یک بار ترانه را خوانده و این ترانه ای بدون شناسنامه و هویت نیست . ما برای کنسرت ها مجوز ترانه را گرفته ایم و آنرا به ثبت رساندیم . و این طور نیست که هر کسی با هر صدایی ترانه ای مجانی پیدا کند خواننده شود .

 


comment نظرات ()
من آمدم
نویسنده : persianboys - ساعت ٤:٤٢ ‎ب.ظ روز ٦ فروردین ۱۳۸٦

سلام دوستان . نوروز همگی مبارک

سال خوبی رو برای همگی شما عزیزان آرزو مندم ...

به ویلاگ نبض ترانه ( وبلاگ ترانه های من ) حتما سر بزنید.

 

www.nabzetaraneh.blogfa.com


comment نظرات ()